Дунґсей Лхунтрул Дечен Ґ’юрме Рінпоче

Дунґсей Лхунтрул Дечен Ґ’юрме Рінпоче

Дунґсей Лхунтрул Дечен Ґ’юрме Рінпоче народився, як це і було передбачено Ґуру Рінпоче, в 1976 році як син Високоповажного К’ябдже Тертона Намкха Дрімед Рабджама Рінпоче та Кхандро Чіме Долкар.

Він був визнаний як реінкарнація Джиґме Темпей Ґ’єлцена, третього Тамдрін Лхунпо Чоґтрула. У 1992 році він був зведений на трон у монастирі Намдролінґ в Майсурі в присутності океану лам, тулку і ченців під керівництвом К’ябдже Друпванґ Пенора Рінпоче, який подарував йому ім’я Ґ’юрме Текчок Шедруб Тенпей Ґ’ялцен.

В університеті Нґаґ’юр Ньїнґма, в Майсурі Лхунтрул Дечен Ґ’юрме Рінпоче закінчив повноцінну дев’ятирічну програму з вивчення сутри, тантри та гуманітарних наук.

Подібно до келиха, заповненого до країв, він отримав таємний потік присвят, духовних передач і настанов, які складалися в основному з Великих Дорогоцінних Скарбів Терма (Рінчен Тердзо), циклу Вчень Такшам і Великих Скарбниць Розуму.

Рінпоче відомий своєю активною участю в ритуальних церемоніях у монастирі Ріґон Тубтен Міндролінг в Ориссі, Індія, та монастирі Ріґон Таши Чолінґ в Непалі. Також Рінпоче невпинно дарує Учення в усьому світі. Він широко відомий своїм благотворним впливом на ритуали такі як Друбчени і Друбчо, що проводяться щорічно у монастирях та у центрах Лінії Ріпа. Проведені ним церемонії славляться цілющою силою і приносять благословіння.

У 2017 році Рінпоче вперше прибув з візитом до України, під час якого дарував Вчення про життєвий і духовний шлях (Цетар) Єше Цоґ’ял. Також з великим милосердям він провів ритуал Цетар – ритуал звільнення живих істот, під час якого в Дніпро було випущено більше, ніж півтонни малька – рибок, що вирощувалися в основному для того, щоб бути проданими як наживка при ловлі хижих риб. З тих пір Цетар ввійшов до практик, які регулярно, на свята, проводяться в Києві сангхою Ріпа Україна.

  • RIPA
  • Вчителі
  • Дунґсей Лхунтрул Дечен Ґ’юрме Рінпоче