Терапія

Методи діагностики в Сова Рігпа

Методи діагностики в Сова РігпаДіагностика в тибетській медицині складається з:

  1. зовнішнього огляду (язик, вушні раковини, сеча та ін.)
  2. діагностики по пульсу
  3. опитування пацієнта.

Діагностика по пульсу − основний метод в тибетській медицині. Пульсова діагностика може виявити вже існуючий, а також дисбаланс або хворобу, що тільки насувається. Лікар пальпує пульс шістьма пальцями рук − таким чином, він визначає співвідношення дош, стан внутрішніх органів, давність захворювання.

Лікування пацієнта в тибетській медицині в першу чергу базується на коригуванні харчування і способу життя. Якщо цих коригувань недостатньо для одужання, лікар призначає прийом тибетських трав’яних зборів. Традиційні тибетські процедури призначаються, коли коригування харчування, способу життя і прийому тибетських трав’яних зборів виявляється недостатньо для повноцінного одужання.

Тибетські трав’яні збори

Тибетські трав’яні збориПісля діагностики, за необхідності у якості допоміжної терапії лікар може призначити прийом тибетських трав’яних зборів. Збори з тибетських трав − це натуральний продукт, у складі якого від двох до десятків екологічно чистих компонентів.

Нерідко до складу входять всі частини рослини: коріння, стебла, листя, смола, плоди, насіння та інше, але в основному − будь-яка окрема частина, оброблена спеціальним чином.

Доктор Шераб − засновник науково-дослідного центру Pure Vision Sorig з плантаціями унікальних видів лікарських рослин Гімалаїв (в Непалі та Бутані). Доктор особисто відвідує плантації і контролює збір, заготівлю та виробництво лікарських зборів.

Найчастіше трав’яні суміші заготовлюють влітку. Для збору кожного виду сировини призначається суворо певний час, що залежить від багатьох факторів: день тижня, день місячного циклу та інше. Весь процес виготовлення зборів відбувається під безпосереднім керівництвом Доктора, що гарантує якість продукту.

Переважно інгредієнти обробляють вручну. Вважається, що механічна обробка нагріває продукт, а це може несприятливо вплинути на збереження його лікарських властивостей.

Після виготовлення збору важливо, щоб він був освячений молитвою, тоді його вплив на організм буде не тільки на рівні біохімічного складу, а й енергетичного (це значущий фактор для ефективності лікування тибетськими трав’яними зборами).

Тибетські трав’яні збори зазвичай діють комплексно, лікуючи не тільки конкретні захворювання, а й поліпшуючи стан здоров’я в цілому.

Тибетські трав’яніі збори відновлюють функції органів і систем поступово, тому більшість із них слід приймати системно, від кількох місяців до кількох років залежно від захворювання. Ефект від прийому зборів посилюється, якщо дотримуватися якісного режиму харчування і способу життя, який рекомендував лікар, базуючись на Ваших індивідуальних особливостях конституції.

Приймайте збори як коштовність, з радістю і позитивними думками про здоров’я.

  • RIPA
  • Здоров'я
  • Терапія