Вчителі

К’ябдже Намкха Дріме Рабджам Рінпоче

К’ябдже Намкха Дріме Рабджам РінпочеК’ябдже Намкха Дріме Рабджам Рінпоче – голова Лінії Ріпа, один з найбільш шанованих та найавторитетніших Вчителів сучасної Ваджраяни, тибетської школи буддизму. Це вчення було принесене легендарним Падмасамбґавою у VII ст. у загадкову Країну Сніжних Гір, розповсюджено ним серед учнів та сховано у вигляді численних скарбів-Терма для майбутніх поколінь. Намкха Дріме Рінпоче – один із Тертонів-відкривачів Терма, покликаний відкрити нові джерела знань для сучасних поколінь. І він робить це з надзвичайною самовідданістю, щирістю та сердечністю.

Читати повну біографію
 

Дунґсей Ґ’єтрул Джиґме Рінпоче

Дунґсей Ґ’єтрул Джиґме РінпочеДунґсей Ґ’єтрул Джиґме Рінпоче – син Намкха Дріме Рінпоче та майбутній голова Лініі Ріпа. Сам Вчитель відзначається скромністю, гумором та великою повагою не тільки до Дхарми й своїх вчителів, але й до кожного учня та навіть найбуденнішого питання, що може пролунати на його вченнях від пересічного слухача. Джиґме Рінпоче присвячує левову частку свого життя благодійності та є справжнім джерелом натхнення для учнів із буддійських осередків Ріпа по всьому світу.

Читати повну біографію
 

Дунґсей Лхунтрул Дечен Ґ’юрме Рінпоче

Дунґсей Лхунтрул Дечен Ґ’юрме РінпочеДунґсей Лхунтрул Дечен Ґ’юрме Рінпоче – молодший син Намкха Дріме Рінпоче, майстер аутентичних тибетських ритуалів. Він лише однією своєю присутністю створює неймовірну атмосферу глибини та загадковості, що притаманна тибетській Ваджраяні. Він мало говорить, але кожне його слово, кожен його рух може стати справжнім відкриттям навіть для людини, яка тільки розпочинає свій духовний шлях. Вчення Лхунтрула Рінпоче схожі на подих свіжого повітря з тибетських вершин і водночас неймовірним чином актуальні для сучасних жителів мегаполісів.

Читати повну біографію
 
  • RIPA
  • Лінія Ріпа
  • Вчителі