Відкрита реєстрація на Учення К’ябдже Намкха Дріме Рабджама Рінпоче у Києві

Відкрита реєстрація на Учення К’ябдже Намкха Дріме Рабджама Рінпоче у Києві

Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА

Намкха Дріме Рінпоче – голова лінії Ріпа, один із найбільш шанованих та найавторитетніших Учителів сучасної Ваджраяни, тибетської школи буддизму (Ньїнґма), які покинули Тибет разом із Його Святістю Далай-Ламою.

Унікальність Намкха Рінпоче у тому, що він − нині єдиний живий Тертон, відкривач Вчень Терма, прихованих легендарним Падмасамбхавою, який приніс буддизм у Тибет у VIII ст. На даний момент кількість відкритих К’ябдже Вчень налічує вісім томів Терма.

Намкха Рінпоче приїде до Києва у супроводі свого сина, Дунґсе Лхунтрула Дечена Ґ’юрме Рінпоче, який також є глибоким Учителем, майстром ритуалів, мудрим і співчутливим наставником, який вже багато років дарує Вчення по всьому світу.

Головною темою Вчень під час візиту в Україну буде практика Дордже Дроло, однієї із форм Падмасамбхави, яку він обирав у разі необхідності усунення зовнішньої агресії та особливо складних перешкод.

Дордже Дроло − гнівна еманація Ґуру Рінпоче, пов’язана з перетворенням гніву та прив’язаності у найбільш сильному їх прояві, які притаманні епосі занепаду. Через їх вплив уми людей перебувають у постійному неспокої та смутку, що викликає ще більші емоційні проблеми. Дордже Дроло вирізняється абсолютно особливим і могутнім впливом, який допомагає розчистити і знищити складні переплетіння психічних і емоційних перешкод. Як і всі інші еманації Ґуру Рінпоче, Дордже Дроло − прояв мудрості. Його райдужне тіло темно-червоного кольору. У правій руці тримає девятикінцеву ваджру, у лівій − пурбу, чарівний кинджал, зроблений з небесного металу. Весь його вигляд говорить про міць трансформації, якій не зможе протистояти ніхто і ніщо.

Але вся міць і світло К’ябдже та Дхарми під час його візиту втілиться у стародавньому ритуалі БЛАГОСЛОВІННЯ ПУРБОЮ, ритуальним кинджалом, який в руках такого рівня Учителя стає могутньою зброєю розсічення темряви, невідання і перешкод на шляху тих, у кого добросердечність, співчуття і духовність є головними життєвими цінностями. Кожен, хто відвідає ритуал, особисто отримає благословіння Пурбою Рінпоче! Щоб отримати таке благословіння люди долають довгий шлях у Тибет, Індію або Непал.

РОЗКЛАД

31 серпня (Сб):

10:00-13:00 Благословіння Пурбою/К’ябдже Намкха Дріме Рабджам Рінпоче

14:30-16:30 Вчення Дордже Дроло/Лхунтрул Дечен Рінпоче

 

01 вересня (Нд):

10:00-13:00 Посвята Дордже Дроло/К’ябдже Намкха Дріме Рабджам Рінпоче

14:30-16:30 Вчення Дордже Дроло/Лхунтрул Дечен Рінпоче

 

Організаційний внесок за 2 дні Вчень:

до 07/08/2019 − 1800 грн

до 30/08/2019 включно − 2400 грн

на місці − 2600 грн

Рекомендований оргвнесок на Благословіння Пурбою – 800 грн (якщо плануєте відвідати лише цю частину програми).

Для членів Сангхи Ріпа, які регулярно здійснюють оргвнески, пенсіонерів, інвалідів, учасників АТО та членів їх родин – знижка 50%. Діти до 12 років − без оплати оргвнеску.

Всі кошти, отримані від організаційних внесків, витрачаються виключно на покриття організаційних витрат, пов’язаних із проведенням Вчень. Запропоновані організаційні внески не покривають і половини витра (таких як вартість віз, квитків, проживання і харчування делегації із семи осіб, оренди залу, вартості перекладу, тощо). Проведення Учень стало можливим завдяки підтримці українських та міжнародних спонсорів, але отриманих коштів все ще не вистачає для покриття бюджету. Тож ми будемо раді будь-якій організаційній та фінансовій допомозі. З приводу допомоги телефонуйте +38 (050) 388 77 18 (Віра).

Команда організаторів працює на волонтерських засадах.

Реєстрація на програму ОБОВ’ЯЗКОВА

ВАЖЛИВО!

Обов’язково після оплати напишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

  • дату
  • час переказу
  • суму
  • ім’я та прізвище учасника, за якого перераховані кошти.

Це надасть змогу ідентифікувати платежі та забронювати за Вами місце.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Mercure Kyiv Congress, вул. В. Гетьмана, 6, Блок «С», 5 поверх, SPIELBERG HALL (зал «Спілберг»), м. Шулявська.

https://mercurekyiv.ua/en/kongress-holl/contacts

КОНТАКТИ:

+ 38 (066) 328 73 46

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Благословіння торкнеться кожного, незалежно від релігійних уподобань. Отримати особисте благословіння Учителя такого рівня − це величезна удача і можливість, яка відкривається далеко не кожній людині. Прийміть її з вдячністю!

  • RIPA
  • Новини
  • Відкрита реєстрація на Учення К’ябдже Намкха Дріме Рабджама Рінпоче у Києві