Кампанія Фонду Ріпа Ладранґ на підтримку монастирів Ріпа в Індії та Непалі в період пандемії Covid-19

Буддійська Дхарма – основне джерело щастя і притулку для всіх істот.

Ми повинні захищати її через практику, а також захищати дорогоцінну лінію передачі живої мудрості учень. Для цього дуже необхідним є монастирський уклад. Таке святилище випромінює позитивну енергію і сприяє поширенню миру, гармонії, щастя, свободи через внутрішній Всесвіт
Намкха Дріме Рабджам Рінпоче, Тертон, голова лінії Ріпа, школи Ньїнґма Буддизму Ваджраяни.

Буддійська Дхарма – основне джерело щастя і притулку для всіх істот. Ми повинні захищати її через практику, а також захищати дорогоцінну лінію передачі живої мудрості учень. Для цього дуже необхідним є монастирський уклад. Таке святилище випромінює позитивну енергію і сприяє поширенню миру, гармонії, щастя, свободи через внутрішній всесвіт 
Намкха Дріме Рабджам Рінпоче, Тертон, голова лінії Ріпа, школи Ньїнґма Буддизму Ваджраяни.

У відеозверненні (вище) Ґ’єтрул Джиґме Рінпоче, настоятель монастирів і духовний спадкоємець лінії Ріпа каже: «Фундаментально вчення Буддизму про внутрішній взаємозв’язок і непостійність. Ці непрості часи, пов’язані з пандемією Covid-19, служать для того, щоб «пролити» світло на ці принципи. Ця криза також пропонує нам особливу можливість навчитися демонструвати більшу люблячу доброту і співчуття один до одного – основу буддійського вчення. Через молитви і медитацію монахи монастирів Ріпа в Індії та Непалі практикують люблячу доброту і співчуття, присвячуючи свої молитви всьому людству і транслюючи мир і здоров’я для всіх. Давайте всі будемо сподіватися, що ми скоро вийдемо з цієї пандемії. “

Колегія Фонду Ріпа Ландранґ розпочала кампанію, щоб допомогти в підтримці ченців Ріпа в монастирях Індії та Непалу, які продовжують молитися за мир і здоров’я.

Зазвичай поточні вчення і молитовні церемонії підтримувалися глобальної громадою, забезпечуючи ченців базовими потребами: їжа, житло, одяг, медичну допомогу, освіту. Під час цієї пандемії монастирі не здатні проводити регулярні навчання та молитовні церемонії, вони зіткнулися з проблемою браку коштів для більш ніж 400 ченців, які живуть і навчаються в Ріпа монастирях в Індії та Непалі.

Для того, щоб підтримати ченців в монастирях, нам потрібно зібрати 25000 у.о. Ми просимо вас приєднатися до підношення пожертвувань в будь-якому розмірі, щоб допомогти досягти цієї мети, а також поширити це послання тим, хто може допомогти. Ваші підношення забезпечать ченців базовими потребами, щоб ченці змогли продовжити своє навчання і відданість в служінні іншим. Ми вдячні чернечій громаді, яка постійно молиться для наc. Ми сподіваємося, що ви приєднаєтеся до нас у виявленні нашої колективної подяки і транслюванні миру і здоров’я в наш світ через підтримку Ріпа монастирів в Індії та Непалі.

Фонд Ріпа Ландранґ – це неприбуткова організація, яка сприяє поширенню, підтримки та збереження Тибетського Буддизму Ваджраяни, слідуючи Лінії Ріпа і її вчителям. Релігійні цінності цієї традиції і практики надихають і заохочують співчутливу поєднаність зі світом і людьми. Ми виконуємо цю місію через поєднання учень, збереження релігійних текстів, духовної просвітницької роботи і широкої різноманітності гуманітарних проектів.
Більш, ніж 20 років Фонд Ріпа Ландранґ спонсорує Ріпа монастирі в Індії та Непалі. За цей період кількість постійних жителів монастирів, ченців, які живуть і навчаються в них, зросла до більш, ніж 160-та в Непалі і 250 в Індії. Ченці живуть життям, присвяченим Дхармі, служінню іншим істотам і успішному виконанню духовного шляху. Ченці життєво необхідні для прогресу буддійських практик і традиції. Вони також критичні для збереження тибетської мови, культури, танцювальних ритуалів, молитов і практик, написаних на Санксриті, та священних традицій і передач, принесених з Індії просвітленим Учителем Падмасамбхавою.

Посилання на сторінку сбору коштів:

https://www.gofundme.com/f/6msmq-ripa

Тож давайте в цей священний місяць Саґа Дава підтримаємо це дуже необхідне починання!

  • RIPA
  • Лінія Ріпа
  • Міжнародні події
  • Кампанія Фонду Ріпа Ладранґ на підтримку монастирів Ріпа в Індії та Непалі в період пандемії Covid-19