Учення з Ламою Тензіном про життєвий шлях просвітленого воїна Ґєсара

Учення з Ламою Тензіном про життєвий шлях просвітленого воїна Ґєсара

Друзі, вже в ці вихідні Міжнародний Центр Ріпа запрошує на онлайн Учення з Ламою Тензіном про життєвий шлях просвітленого воїна Ґєсара.

Ґєсар Норбу Драдул є втіленням знання, любові та могутності захисників трьох сімейств і просвітленої діяльності Ґуру Падмасамбхави. Він народився в Тонґва Кюнмон для приборкання негативних сил і духів. З ранньої юності він виявляв природну непереможну магічну силу, знищуючи злодіїв, грабіжників і шахраїв і зв’язуючи обітницями велику кількість божеств і духів, таких як теуранґи і ракшаси.

Пізніше він став королем шести районів Лінґа і за допомогою магічних еманацій вісімдесяти індійських Махасиддгів знищив усі демонічні сили, таким чином принісши щастя тибетському народу, поширюючи та проповідуючи вчення Будди у всіх напрямках. Наприкінці життя він проявив райдужне тіло великого перенесення через метод Дзоґпа Ченпо.

Протягом онлайн-Учень на цих вихідних лама Тензін Пунцок дасть широкі пояснення про життя Ґєсара, таким чином ожививши глибинні аспекти його біографії та про те, яким чином ці аспекти можуть бути корисними в сучасному світі. Лама Тензін також пояснить практику Ґєсар Лхасанґа (підношення диму) - практику, яка, як кажуть, допомагає збільшити енергію Лунґ місця або людини і яка допомагає викликати Драла - енергії сили, гідності та процвітання.

Лама Тензін Пунцок — лама, що проживає в Європі, з Лінії Ріпа. Він є досвідченим майстром ритуалів буддизму Ваджраяни і головою перекладацького комітету Ріпа, відповідальним за переклад тибетських текстів Лінії.

Ціни:
Благодійник: 120 CHF
Нормальна: 90 CHF
Знижена: 60 ​​ CHF

Реєстрація за посиланням: https://ripa-international.com/produit/gesarlifestory/

Увага! Для учасників з України є спеціальні умови. При бажанні взяти участь пишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  • RIPA
  • Лінія Ріпа
  • Міжнародні події
  • Учення з Ламою Тензіном про життєвий шлях просвітленого воїна Ґєсара