Учення про різні форми Ґєсару від Ґ’єтрула Джіґме Рінпоче

Учення про різні форми Ґєсару від Ґ’єтрула Джіґме Рінпоче

28 - 29 листопада 2020 р

 Зареєструйтесь тут

Організатор: Міжнародний Центр Ріпа (RIC), Швейцарія
Форма проведення: онлайн, через Zoom
Контакти: Бегонія, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Телефон: +41 (0) 31 984 0355.


Ґєсар Норбу Драдул є втіленням трьох сімейств Бодгісаттв (Манджушрі, Авалокітешвара та Ваджрапані) і великого Падмасамбхави. Він народився в Тибеті в 1038 році та проявився як великий герой, одягнений в обладунки та зброю Драла, щоб гнівною силою приборкати різні види демонічних сил. У стані чистого світла свого просвітленого розуму він перебуває у безмежній рівновазі, неподільній зі славним Орґ’єном, універсальною формою переможних Буд Трьох Коренів. В останній частині свого життя він повернув Учення Дгарми загалом і Дзоґчен зокрема, і проявив райдужне тіло великого переносу.

Ґ’єтрул Джіґме Рінпоче пояснить різні форми, які Ґєсар може прийняти, щоб допомогти живим істотам, виконуючи різні види активності. Утихомирливий Ґєсар допомагає збільшити життєві сили та заслуги. Примножуючий Ґєсар збільшує добробут, достаток та заслуги. Притягуючий Ґєсар уособлює гідність, збільшує життєву енергію та силу. Гнівний Ґєсар усуває перешкоджаючі сили та перепони. І, нарешті, Ґєсар Акар Верма у формі шістнадцятирічного юнака, білого кольору з білою тканиною.

Розклад програми, Київський час GMT +2:
12:00 - 14:30
15:30 - 17:30

Підношення за Учення:
Організатори хотіли зробити ці вчення доступними для якомога більшої кількості людей. Для цього є три різні типи пожертв на навчання:

Благодійне (учасники, що можуть дозволити собі заплатити трохи більше та компенсувати тим, хто зазнає фінансових труднощів): 190 швейцарських франків.
Звичайне: 120 швейцарських франків.
Знижене (учасники, що перебувають у фінансових труднощах з країн з нижчим рівнем життя): 90 швейцарських франків.

Ви можете внести пожертву, яка найбільше відповідає вашому бюджету та вашій ситуації!


Посилання Zoom буде надіслано учасникам за кілька днів до початку Учень.