Рекомендації і усні передачі від Є.В. Намкха Дріме Рабджама Рінпоче

“У ці важкі часи багато хто з моїх учнів просили про особисті поради і Учення про те, як поводитися зі своїм розумом і яка практика буде корисна. Як всі знають, поточна пандемія викликала величезний страх, розгубленість, жертви і я глибоко засмучений цими новинами. Як правило, такі захворювання вважаються результатом нашої минулої колективної карми або перешкод. Проте, в даному випадку це представляється проявом дуже сильної перешкоджаючої сили. Я радий бачити, що всі постраждалі країни роблять все можливе, щоб подолати цю кризу, прийнявши незліченні медичні заходи.

У духовному плані ми можемо молитися Трьом Коштовностям, просвітленим майстрам, божествам і захисникам Дхарми. Ці духовні практики, поряд з традиційними методами, можуть мати більш глибокий вплив і можуть бути дуже корисними.

У цьому світі існують інші невидимі негативні сили, які користуються ситуацією під час кризи і збільшують руйнування через свою заплутану і агресивну природу. Тому, щоб подолати перешкоди, які створюють ці духи або невидимі сили, можна практикувати медитацію, начитування мантр і інші глибокі практики в рамках тантричної традиції. Щоб їх виконувати, потрібно мати найглибшу впевненість в Трьох Коштовностях. Це принесе величезну користь істинним практикуючим сьогодні, як це було з давніх часів.

Тепер я буду дарувати усні передачі двох практик Садхани.

  1. Богиня Лоґьонма, дуже сильна Дакіні, спеціально призначена для боротьби з хворобами пандемічного характеру.
  2. Немає нікого більш великого, ніж Гуру Рінпоче. Одним з найвидатніших його проявів є Гуру Дордже Дролло, відомий нам своїми здібностями в боротьбі з перешкодами. Тим не менш, у даний час він проявляється в іншій формі, як Гуру Дракпо, який більше відповідає поточній ситуації. Він проявляється в більш гнівному образі.

Тому, хто здатний практикувати ці Садхани з вірою і граничною відданістю, я впевнений, це принесе велику користь.

(1 – усна передача «Коротка молитва гнівному Ґуру»
2 – усна передача «Коротка молитва до Лоґьонми»)

Як я і згадував раніше, ці Садхани дуже корисні для нинішньої пандемії і, будь ласка, не забувайте практикувати з граничною вірою, тільки тоді ви зможете отримати зв’язок і благословення.

(Рінпоче завершує читанням молитви посвячення всім живим істотам).

Я прошу всіх залишатися сильними, проявляти терпіння і вживати всіх заходів безпеки. Я буду продовжувати молитися за всіх вас”

Зображення Ґуру Дракпо::

Зображення Ґуру Дракпо:

Настанови з візуалізації практики Ґуру Дракпо від Лопона Урґ’єна Тензіна за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=11Hx9rJx09mk_ONyFRMsKtSlXYe2EUfz6

Текст практики: Гуру Дракпо

Звучання тибетською: https://drive.google.com/open?id=1x2CHARX2DzOxGrS2TqGdVrUHCmxFdw6X

Зображення Богині Лоґьонми:

Зображення Богині Лоґьонми

Настанови з візуалізації практики від Лопона Урґ’єна Тензіна за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1kK5tHaBd8HvL1jrbGNy8m-RcYmEVgHj8

Текст практики: Богині Лоґьонми

Звучання тибетською: https://drive.google.com/open?id=1w6rCS1cEufcyTdaqdc8SetbC9_ljSrYT

  • RIPA
  • Блог
  • Рекомендації і усні передачі від Є.В. Намкха Дріме Рабджама Рінпоче