Програма міжнародного літнього ретриту 2021 року

Програма міжнародного літнього ретриту 2021 року

Шановні друзі!

Ми раді поділитися з вами програмою літнього ретриту 2021 року, з Ґ’єтрулом Джиґме Рінпоче та Ламою Тензіном Пунцоком, що відбудеться в кінці липня – в серпні 2021 року в Міжнародному Центрі Ріпа в Швейцарії. Запропоновані Учення відбудуться у змішаному форматі (участь на місці та он-лайн).
Ви можете ознайомитись з програмою та зареєструватися, натиснувши на кожне з посилань.
Реєструватися необхідною на кожну з частин ретриту окремо.

 

Лоджонг: Сім пунктів тренування розуму 24-28 липня 2021

Лоджонг: Сім пунктів тренування розуму

«Основним посланням вчення лоджонг є те, що якщо ми хочемо бачити кращий світ, нам слід починати з вдосконалення власного розуму. Для мене традиція лоджонгу є серцем послання Будди про мир. Вона вчить нас, як ставитись до інших з гідністю та турботою, яку вони заслуговують, а також як переступати обмеження звичайного его-чипляння. Коротше кажучи, це настанова для нашого власного просвітлення, що веде до просвітленої поведінки у наших власних стосунках з іншими».

Далай-Лама

Ложонг — це практика тренування розуму в тибетській буддистській традиції школи Махаяни, яка була сформулювана у XII-му столітті Чекавою Єше Дордже. Сім пунктів далі перетворюються на п'ятдесят дев'ять афоризмів, які задумані як набір протиотрут для урівноваження небажаних психічних звичок, що викликають страждання. Вони допомагають практикуючому тренувати розум, через культивування усвідомлення та перевірки власних намірів та мотивації. Ці вчення розкривають, як практикуючі можуть перетворити несприятливі умови на шлях до просвітлення, головним чином, розвиваючи власну доброзичливість і співчуття.

Ґ’єтрул Джиґме Рінпоче вперше даруватиме Учення своїм студентам та всім охочим за цим новаторським буддистським текстом.

Ціни (без проживання):
Благодійник / Звичайна / Знижена
Євро 230/180/120

Реєстрація на сторінці:
https://ripa-international.com/produit/ripa-international-summer-retreat-2021-lojong-training-of-the-mind-in-seven-points/

 

Друбчо Такшам Єше Цоґ’ял 29 липня – 02 серпня

Друбчо Такшам Єше Цоґ’ял

«Друбчо» на тибетській мові означає «велике досягнення» і є однією з найскладніших форм буддійської практики Ваджраяни. Воно надає учасникам унікальну можливість зосередити тіло, мову та розум на духовній активності, джерелі заслуг та досягнень на шляху до просвітлення.
Через Друбчо Дакіні Єше Цог'ял практикуючі привертають цілющу енергію божества мудрості та її мандали. Цей ритуал дозволяє практикуючим створити простір, де можна розчинити всі психічні розлади, щоб виявити власні якості творчості та радості.

Вимоги до учасників: Прихисток у Трьох дорогоцінностях і Ванґ лінії Ріпа.
Ціни (без проживання):
Благодійник/Звичайна/Знижена
150/120/80 євро

Реєстрація на сторінці:
https://ripa-international.com/events/ripa-international-summer-retreat-2021-taksham-yeshe-tsogyal-drupcho/

 

Друбчо Ґєсара Примноження 04-08 серпня

Друбчо Ґєсара Примноження

Ґєсар Примноження, його також називають Сенґчен Сампхел Норбу Ґіальпо, Великий Король Лев Надання Коштовностей - є втіленням усіх божеств мудрості та земного багатства. Цю практику відкрив К’ябдже Намкха Дріме Рабджам Рінпоче, як частину розкритого скарбу ума (Терма) у циклі Учень Ґєсара, з благословення Ґуру Падмасамбхави.
Вчення Ґєсара є життєво важливим для цього часу та часів виродження Дгарми. По суті, Ґєсар - це Еманація Тіла Манджуршрі, Мови Авалокітешвари та Уму Ваджрапані. За якістю та активністю Ґєсар такий же, як Ґуру Падмасамбхава. Вважається, що участь у програмі «Друбчо Ґєсара Примноження» приносить величезну користь для життя: поліпшення здоров’я, збільшення тривалості життя, а також заслуги та успіх у повсякденному житті.

 

Вимоги до учасників: Прихисток у Трьох дорогоцінностях і Ванґ лінії Ріпа.
Ціни (без проживання):
Благодійник/Звичайний/Знижений
150/120/80 євро

Реєстрація на сторінці:
https://ripa-international.com/events/ripa-international-summer-retreat-2021-enriching-gesar-drupcho/

Якщо ви маєте фінансові труднощі та не можете оплатити участь у ретриті,
але хочете прийняти участь, будь ласка, напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..