28 вересня запрошуємо вас взяти участь у ритуалі збереження життя Цетар

28 вересня запрошуємо вас взяти участь у ритуалі збереження життя Цетар

🌈🐠🐟🐳🐠  28 вересня, з 12:30 запрошуємо вас взяти участь у ритуалі збереження життя Цетар! 28 вересня – 30 місячний день

28 вересня – 30 місячний день, день Будди Шак’ямуні, один з найбільш сприятливих днів місяця для накопичення заслуг від виконання духовних практик і благої активності. Кармічні наслідки в цей день примножуються в 100000 раз. Порятунок життя живих істот – найвищий прояв співчуття і щедрості в дії. Ми будемо рятувати маленьких рибок, приречених стати наживкою, від болісної смерті. Благословеннями від духовної практикою закладемо причини для більш високих і щасливих майбутніх перероджень. Така активність найкращим чином сприяє розвитку люблячої доброти і співчуття – суті Духовного Шляху. Кармічні наслідками є набуття довгого життя, доброго здоров’я і благополуччя. Цю практику можна проводити для своїх близьких і навіть померлих. В практиці можуть брати участь всі бажаючі.

⏰  Зустрічаємося о 12:30 біля входу на рибальський ринок (м. Дніпро). Також ви можете приєднатися дистанційно – до 27 вересня включно відправити на картку 4149 6293 9967 5610, Полєтаєва Олена, гроші в будь-якій сумі, на які ми закупимо рибок. Також напишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., своє ім’я та імена тих, кому хочете присвятити заслуги від проведення практики. Контактний телефон – 0508517520, Олена.

✨ Також 28 вересня практикуємо:
09.00 Лхасанг – практика підношення диму Гесару,
10:00 Нарак Конгшак – ритуал розкаяння у всіх порушеннях обітниць, проступках та затьмареннях.
Запрошуємо всіх бажаючих!
АДРЕСА: мала зала студії KWI (Kiev Wellness International) на Паньківскій, 7 (Микільсько-Ботанічна, 14/7) http://www.kiev-wellness.com/contacts/
Вхід у двір і далі по вказівникам.
Найближче метро − Університет або Льва Толстого.

Світлих вам думок, глибокої практики і можливості здійснювати добрі вчинки на благо інших істот!

  • RIPA
  • Новини
  • 28 вересня запрошуємо вас взяти участь у ритуалі збереження життя Цетар