Візит Намкха Дріме Рінпоче – голови лінії Ріпа до України відбудеться 31 серпня-1 вересня 2019 року

Візит Намкха Дріме Рінпоче – голови лінії Ріпа до України відбудеться 31 серпня-1 вересня 2019 року

Вітаємо Вас чудовими новинами!

Візит Намкха Дріме Рінпоче – голови лінії Ріпа до України відбудеться 31 серпня-01 вересня 2019 року.
Учення з Намкха Рінпоче плануються лише 2 дні − 31 серпня і 1 вересня.

31.08. (Сб) Благословіння пурбою

Ритуал благословіння пурбою – це без перебільшення унікальна подія для нашої країни. Заради такого благословіння люди мандрують у Тибет, Індію чи Непал. Отримати особисте благословіння Учителя такого рівня – це величезна вдача та шанс, котрий відкривається далеко не кожному.

01.09. (Нд) Ванг Дордже Дроло

Дордже Дроло – один із восьми проявів Гуру Рінпоче. Гнівна форма червоного кольору, зображення якої стоїть на тигриці і тримає ваджру і пурбу. «Знаючи,
що згодом нащадок царя [Трисонг Децена] намагатиметься знищити буддизм в Тибеті, він залишив багато передбачень на майбутнє. Порадившись із царем та
близькими учнями, Падмакара сховав незліченні вчення-терма, в першу чергу вісім особистих скарбів царя, п’ять великих скарбів розуму і двадцять п’ять глибоких скарбів. Сховати ці терма було необхідно, щоб не допустити знищення учень Таємної Мантри, уникнути спаплюження Ваджраяни або її спотворення теоретиками, зберегти благословіння і принести благо майбутнім учням».
З «Короткої біографії Падмасамбхави» Джамґон Конґтрул Рінпоче

Час, місце проведення, вартість та інші організаційні деталі ми оголосимо трішки пізніше.

Ми дуже потребуємо Вашої допомоги!
Ріпа Україна − це неприбуткова організація. Всі отримані кошти будуть використані на покриття витрат, пов’язаних із проведенням Учень. Команда організаторів працює на волонтерських засадах, але оргвнесків, здійснених учасниками Учень зазвичай недостатньо.
Якщо У Вас є бажання і можливість, ми будемо вдячні за будь-яку спонсорську допомогу, перераховану на рахунок нашої організації:
РВ Буддистська релігійна громада ріпа,
ЄДРПОУ 41705076 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» код банку 320649,
рахунок №26000052689706 або на карту Приватбанку 5169 3305 1456 4282 (Ульянова В.П.) − карта-ключ до рахунку організації.
У призначенні переказу необхідно вказати: «добровільне пожертвування».

Також Ви можете проявити свою щедрість, взявши на себе певну статтю витрат (віза, авіаквитки, оренда помешкання для сім’ї Рінпоче та монахів, оренда залу, переклади та інше).

З питань спонсорства звертайтеся +38 (050) 388 77 18 (Віра).

Всім охочим пропонуємо долучитися до ініціативи з начитування Молитви Довгого Життя Намкха Дріме Рінпоче, яка усуває всілякі перешкоди та сприяє кращому самопочуттю Учителя. Начитування Молитви Довгого Життя встановлює тісний зв’язок між Учителем та учнем і сприяє поглибленню особистої практики.

Рекомендації щодо начитування Молитви Довгого Життя Його Святості Тертона К’ябдже Намкха Дріме Рабджам Рінпоче.
Спочатку начитайте по 3,7 чи 9 разів Дусум Санг’є
Потім довгу Дхарані Амітаюса
Після цього начитуйте Молитву Довгого Життя Його Святості Тертона К’ябдже Намкха Дріме Рабджам Рінпоче стільки разів, скільки вважаєте можливим.
Ви можете приєднатися до цієї ініціативи у будь-який момент – просто почніть.
Кількість начитаних за місяць молитв висилайте, будь ласка, до 5-го числа наступного місяця на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Кількість накоплених молитв ми піднесемо Учителю під час його візиту в Україну.

  • RIPA
  • Ріпа в Україні
  • Події
  • Візит Намкха Дріме Рінпоче – голови лінії Ріпа до України відбудеться 31 серпня-1 вересня 2019 року