Перлини дорогоцінної Дгарми

Відео-архів Учень, дарованих Учителями Лінії Ріпа в Україні

Життя - це практика, тому можна сказати, що ми ніколи не віддаляємося від практики. Практика дгарми і практика життя допомагають один одному. Іноді саме життєвий досвід наближає нас до практики, а іноді навпаки. Ми ніколи не перестаємо бути практикуючими. У кожного з нас є абсолютно різна історія про те, як ми отримали свій життєвий досвід, як, завдяки йому прийшли до дгарми, і як дгарма допомогла нам взаємодіяти з різними життєвими ситуаціями. Я вірю в те, що у нас є справжня мотивація і натхнення вивчати дгарму, і особливо займатися практикою, тому що нам дійсно щиро цікаво дізнатися більше про самих себе.

Ґ’єтрул Джиґме Рінпоче

Перший візит дорогоцінного Учителя лінії Ріпа, Ґ’єтрула Джиґме Рінпоче, в Україну відбувся у далекому 2011 році. З тих пір ми отримали багато вчень, настанов, практик та медитацій від учителів лінії. З радістю і з величезною вдячністю Учителям, організаторам, меценатам і волонтерам, а також учасникам вчень всіх цих років, ми хочемо поділитися нашим надбанням в відео-архіві.

Якщо ви хочете отримати доступ до учень, виберіть необхідні вам з переліку нижче, вкладіть скріншот з оплатою та відправте нам запит. У відповідь на емейл, який ви нам надасте, на протязі одного-двох днів отримаєте посилання з доступом по відео. До 10 червня 2021 року ви можете зробити будь-яку довільну пожертву для доступу до будь-яких Учень. Всі пожертви, що ви зробите, підуть на підтримання діяльності неприбуткової організації «Ріпа Україна», пов’язаної з розповсюдженням буддійського вчення в Україні. Наша команда працює на волонтерських засадах, але все одно маємо витрати у вигляді оренди залів, перекладу і друку текстів, тощо, тож ми будемо вдячні за будь-який ваш внесок.

Сторінка з реквізитами для оплати: https://ripa-ukraine.com/yak-dopomohty.html

File size is too big!

Увага!

Архів постійно оновлюється після проведення Учень в Україні.
Також пам’ятайте, що багато відео є у відкритому доступі на сайті:
https://ripa-ukraine.com/materialy/video-materialy.html