Накопичення молитви довгого життя до Дня Народження К’ябдже Намкха Дріме Рабджама Рінпоче

Накопичення молитви довгого життя до дня народження К’ябдже Намкха Дріме Рабджама РінпочеДорогоцінна Сангхо!12 березня святкується день народження нашого дорогоцінного Вчителя, К’ябдже Терчена Намкха Дріме Рабджама Рінпоче.

Як усі ми знаємо дуже цінно начитувати молитви довгого життя Вчителів, це сприятливо для їхнього життя, здоров'я та нашої практики.
Цього року ми пропонуємо нам всім об'єднатися з усією міжнародною сангхою Ріпа для накопичення молитви довгого життя Намка Дріме Рабджама Рінпоче та піднести йому до дня народження 500 000 повторень.

Нижче на сторінці розташований автоматичний лічильник, в який кожен з нас може самостійно вносити кількість накопичених молитов. Таким чином ми всі бачитимемо, скільки молитов української сангхи накопичилося для підношення Вчителю.

 

Техніка начитування:

1-й варіант:

Якщо ви накопичуєте тільки молитву, то спочатку начитайте 7-рядкову молитву Гуру Рінпоче (3, 7 або 21 раз)

ХУМ ОРҐ’ЄН ЮЛ Ґ’Ї НУБ ДЖЯНҐ ЦАМ
ПЄМА ГЄСАР ДОНҐПО ЛА
ЯМЦЕН ЧОК ҐІ НҐЬОДРУБ Н’Є
ПЄМАДЖУНҐ НЕ ЖЕ СУ ДРАҐ
КХОРДУ КХАНДРО МАНҐПЬО КОР
К’Є К’Ї ДЖЄСУ ДАК ДРУБ К’Ї
ДЖІН Ґ’Ї ЛАБ ЧІР ЩЄҐ СУ СОЛ
ҐУРУ ПЕМА СІДДГІ ХУМ

На північно-західному кордоні Уддіяни, на квітці лотоса – ти, той, хто досяг надзвичайних чудових сіддг, прославлений як Падмакара (Лотосонароджений), оточений почтом з безлічі Дакінь. Наслідуючи тебе я практикую, молю, прийди, щоб дарувати благословення! Ґуру Пема Сіддгі Хум

Потім слід безпосередньо накопичувати молитву довгого життя Намкха Дріме Рабджама Рінпоче в кількості разів, кратному 108.

ЧО Н’Ї НАМКХЄЙ ЛОНҐ НЕ ТУК ДЖЄЙ ҐАР
ЗАБ ДОН НҐАҐ К’Ї РІҐПА ДЗІН ПЄЙ ЦУЛ
ДРІМЄ ДАМПЄЙ ЙОНТЕН РАБДЖАМ НҐА
ПАЛДЕН ЛАМЄЙ ЖАБ ПЄ ТЕН Ґ’ЮР ЧІК

З небесного простору (Намкха) Дгармати дійство співчуття у формі Відьядгари глибокого значення мантри - ти наділений незліченними (Рабджам) видатними бездоганними (Дрімє) якостями! Нехай лотосові стопи славного Вчителя будуть непорушними!
Та завершити посвятою заслуг.

 

2-й варіант:

Якщо ви робите регулярну практику/садхану, то наприкінці основної практики, коли дійшли до прочитання молитов довгого життя, можна накопичити якусь кількість молитов довгого життя Намка Дріме Рінпоче, потім завершити посвяченням заслуг (як зазвичай, за текстом).

 

Запрошуємо вас робити групові сесії накопичення у 8, 10, 15, 25, та 30 місячні дні. Це дні групових практик у центрах Ріпа у всьому світі. У ці шість днів місяця усій міжнародній сангзі Ріпа пропонується накопичувати молитву довгого життя Кьябдже. Таким чином ми об'єднаємо наші зусилля всієї дорогоцінної мирської Cангхи. Перед днем народження ми зберемо всю суму накопичених молитов нашого дорогого Вчителя і офіційно піднесемо від усієї міжнародної Cангхи з вітаннями та сердечними побажаннями.

Начитано молитов: 19547
  • RIPA
  • Підношення молитви довгого життя НДРР