Відкрито реєстрацію на Учення з Ґ’єтрулом Джиґме Рінпоче в Києві у вересні 2021 року!

Програма візиту:

 

Ripa Awareness Meditation або R.A.M. (Медитація Усвідомленості Ріпа) 18-19 вересня 2021 р.

Ripa Awareness Meditation або R.A.M. (Медитація Усвідомленості Ріпа)

Міжнародна авторська програма Ґ'єтрула Джиґме Рінпоче з навчання медитації для всіх охочих. Дві базові техніки, передані та відшліфовані до досконалості Буддою Шак'ямуні, − Шаматха і Віпаш'яна ведуть практикуючого від досвіду уважності до повного усвідомлення безмежних можливостей пробудженої свідомості.

Більше інформації та реєстрація за посиланням:
https://ripa-ukraine.tilda.ws/ram_ua

 

Ритуал Ваджрасаттви, що очищує 21 вересня 2021 р.

Ритуал Ваджрасаттви, що очищує

За безліч життів нами накопичена величезна кількість негативностей, і ритуал Ваджрасаттви особливим чином пов'язаний з їх очищенням. Ритуал спрямований як на очищення фізичних і ментальних затьмарень, що вже проявилися, так і на звільнення від насіння-причин, що зріють в нашому тілі, недугів, здатних перешкодити нашому духовному зростанню. Церемонія сприяє очищенню негативних наслідків скоєних в минулому дій, несе умиротворення, здатна полегшувати страждання.

Можлива дистанційна участь: ви можете написати нам свої прізвища та імена, а також імена та прізвища своїх близьких і рідних. Всі надані імена будуть зачитані під час проведення ритуалу у присутності Учителя.
Надіслати імена можна сюди: https://ripa-ukraine.tilda.ws/vd2021ua

Більше інформації та реєстрація за посиланням:
https://ripa-ukraine.tilda.ws/vajrasattva2021_ua

21 вересня також буде проводитися церемонія прийняття Прихистку в Трьох Дорогоцінностях.

 

Буддійські Учення про Три Корені 22-26 вересня 2021 р.

Буддійські Учення про Три Корені

В традиції Н'їнґма, по завершенню попередніх практик, ми переходимо до практики Махайоґи, що полягає у методах досягнення, садганах (практиках) Трьох коренів. Три корені – це Ґуру, Їдам і Дакіні. Три корені також є об'єктами так званого внутрішнього прихистку Ваджраяни, коли Ґуру є уособленням Будди, Їдам ‒ Дгарми і Дакіні – Санґхи. Під час цих Учень Ґ'єтрул Джиґме Рінпоче даруватиме всі три посвяти (Ванґи) ‒ Ґуру, Їдам і Дакіні: Ґуру Рінпоче, Хаяґріва та Єше Цоґ'ял, згідно з традицією, яка практикується століттями у Лінії Ріпа. Щоправда отримати ці посвяти ви зможете лише за умови присутності у місці проведення Учень.

Більше інформації та реєстрація за посиланням:
https://ripa-ukraine.tilda.ws/three_roots_ua

 

ВАЖЛИВО: якщо ви плануєте брати участь в усій програмі, реєструйтеся тільки за останнім посиланням!

 

Якщо ви плануєте бути особисто, будь ласка, реєструйтеся якнайшвидше. Для організаторів, спонсорів, волонтерів також обов’язкова реєстрація. Наразі ми не знаємо, які будуть карантинні обмеження під час Учень, тож не можемо гарантувати достатню кількість місць в залі.

 

Всі отримані кошти будуть використані на покриття витрат, пов’язаних із проведенням Учень. Команда організаторів працює на волонтерських засадах, але оргвнесків, здійснених учасниками Учень зазвичай недостатньо.

Якщо у вас є бажання і можливість, ми будемо вдячні за будь-яку спонсорську допомогу, перераховану на рахунок нашої організації:

РО Буддистська релігійна громада Ріпа,

ЄДРПОУ 41705076 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» код банку 320649,

рахунок UA743206490000026009052685648 або на карту Приватбанку 5169 3305 1456 4282 (Ульянова В.П.) − карта-ключ до рахунку організації.

У призначенні переказу необхідно вказати: «добровільна пожертва».

Також Ви можете проявити свою щедрість, взявши на себе певну статтю витрат (авіаквитки, оренда помешкання для сім’ї Рінпоче та Лами, оренда залу, переклади та інше).

З питань спонсорства звертайтеся +38 (050) 388 77 18 (Віра).

 

Якщо ви хочете допомогти в організації як волонтер, напишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. свої контактні данні.

  • RIPA
  • Лінія Ріпа
  • Міжнародні події
  • Відкрито реєстрацію на Учення з Ґ’єтрулом Джиґме Рінпоче в Києві у вересні 2021 року!