Серпневі міжнародні онлайн Учення Лінії Ріпа

Серпневі міжнародні онлайн Учення Лінії Ріпа

Організатор – Міжнародний Центр Ріпа, Швейцарія

01-03 СЕРПНЯ 2020 // ОН-ЛАЙН РЕТРИТ З ЙОГИ СНОВИДІНЬ з Ґ’єтрулом Джиґме Рінпоче
Протягом цих відкритих Учень Ґ’єтрул Джиґме Рінпоче буде давати Учення з Йоги Сновидінь і медитативних практик, які допомагають нам досліджувати ілюзорну природу явищ. При застосуванні відповідних методів медитації, стан сну та досвід сновидінь створюють сприятливий контекст для вивчення внутрішньої природи розуму та явищ. Мови трансляції – англійська, німецька, французька, іспанська, російська.

04-08 СЕРПНЯ 2020 // ДРУПЧО ЄШЕ ЦОГ’ЯЛ
Традиційне щорічне Друбчо Єше Цоґ’ял буде проходити в одному з монастирів лінії Ріпа в Азії і транслюватися наживо по Zoom. Реєстрація на он-лайн Учення тут https://www.landguet.ch/summer-retreat

Організаційний збір
Ви можете обрати одну з частин Учень: або Учення Йоги Сновидінь з Ґ’єтрулом Джиґме Рінпоче (01-03 серпня 2020) або Друбчо Єше Цоґ’ял (04-08 серпня 2020) або обидва блоки літнього ретриту (01-08 серпня 2020 р.).
Організаційний збір складає 120 франків (110 євро) за один блок.
Всі кошти від ретриту підуть на підтримання Міжнародного Центру та монастирів Ріпа в цей непростий період. Якщо ви хочете взяти участь у ретриті, але не маєте фінансової можливості, будь ласка, напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 29 липня 2020 року.

Після реєстрації ви отримаєте на свій е-мейл посилання на конференцію в Zoom. Вибір мови перекладу здійснюється в правій нижній частині екрану.