7 листопада 2020 святкується Лхабаб Дучен

7 листопада 2020 святкується Лхабаб Дучен

Свято припадає на 22 день дев’ятого місяця за місячним тибетським календарем. У цей день Будда Шак’ямуні, якому на той момент був 41 рік, повернувся в світ людей в місце Санкашья після тримісячного перебування в світі богів. Він відправився туди, щоб дарувати Вчення богам, що живуть в реальності бажань, а також щоб віддячити вченням Дхарми свою маму Майядеві, яка переродилася там після дарування йому народження. Далі, на прохання одного з учнів, Будда знову спустився на Землю.

Традиційно в цей день сприятливо практикувати і підносити молитви на благо всіх живих істот. Серед інших благих дій в цей день особливо сприятливо віддячувати своїм батькам за доброту поясненням їм Дхарми або іншими видами допомоги та підтримки. Будда Шак’ямуні дав вчення про доброту наших батьків по відношенню до нас, назвавши його “Сутра про глибоку доброту батьків і про те, як важко віддячити за неї”. Будьте уважні! У цей день наслідки всіх думок, слів і дій, як благих, так і неблагих, збільшуються в 10 000 000 разів.

В суботу, 7 листопада, запрошуємо приєднатися до нас:

9:00 – 11:00 Лха Санг (підпошення диму Ґєсару), практика Будди Медицини

11:30 – ми будемо проводити ритуал Цетар – звільнення живих істот. Для киян – зустрічаємося об 11:30 біля входу в Рибальський ринок на Набережній. Беріть з собою гроші на викуп рибок і якщо є – тексти практики. Традиційно ми викуповуємо рибок, яких продають як наживку для ловлі хижих риб.

Також ви можете приєднатися дистанційно – до 6 вересня включно відправити на картку 4149 6293 1377 6296, Тихонова С., з формулюванням «некомерційний переказ особистих коштів» гроші, на які ми закупимо рибок. Також напишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., своє ім’я та імена тих, кому хочете присвятити заслуги від проведення практики. Контактний телефон – 0962992793 Станіслава.

Світлих вам думок, глибокої практики і можливості здійснювати добрі вчинки на благо інших істот!

  • RIPA
  • Новини
  • 7 листопада 2020 святкується Лхабаб Дучен