Консультації Доктора Шераба і Пеми Бхуті в Києві

У Вас буде можливість потрапити на консультацію до Доктора і також пройти сеанси Pure Vision терапії у Пеми. Pure Vision терапія − це комплекс процедур із застосуванням акупунктури, традиційного тибетського масажу Ку Ньє, моксатерапіі, Хор Ме та ін., індивідуально підібраних для кожного пацієнта.

У цей приїзд Доктор Шераб буде супроводжувати візит в Україну високореалізованого буддійського вчителя – Намкха Дріме Рінпоче (31.08.-01.09.2019 р), особистим лікарем якого він є.

Попередні дати консультацій
17.08.-07.09.2019 р.

(дати прийому уточнювати у адміністратора).

На консультації у Доктора:

  • пульсова діагностика організму
  • рекомендації по харчуванню і режиму дня
  • призначення прийому тибетських фітосборів
  • за потребою, рекомендації процедур традиційної тибетської медицини (масаж Ку Ньє, Хор Ме, моксатерапія, акупунктура та ін).

Про Доктора Шераба

Доктор Шераб Тензин − всесвітньо відомий доктор традиційної тибетської медицини (Сова Рігпа) з більш ніж двадцятирічним досвідом клінічної та дослідницької діяльності.

Доктор має ступінь Мен Рампа − аналог M.D., доктор медицини в Сова Рігпа (Інститут тибетської медицини і астрології Мен-ци-кханг, Дхарамсала). Також навчався в Інституті тибетської медицини − Чакпорі (Дарджилінг).

Доктор Шераб − засновник і головний лікар трьох клінік традиційної тибетської медицини Pure Vision Sorig Healing & Research Center в Непалі (в Катманду, Парпінзі та Королівстві Бутан) www.purevisionsorig.org.

Крім лікарської практики, Доктор Шераб заснував у Королівстві Бутан і Непалі кілька плантацій рідкісних лікарських рослин, що охороняються.

Доктор також є членом Міжнародної Асоціації Іглотерапевтів без кордонів.

Доктор Шераб − учасник міжнародних проектів із захисту рідкісних видів лікарських рослин. Консультував World Wildlife Fund (WWF) і National Geographic.

З 2015 року Доктор Шераб є консультантом Міжнародного медичного інституту в Непалі.

Пема Бхуті

Пема Бхуті − висококласний фахівець з акупунктури і терапевт Сова Рігпа.

Пема Бхуті

Також за рекомендацією Доктора Ви можете пройти сеанси тибетських процедур у Олени Полєтаєвої, учениці Доктора Шераба, терапевта тибетської медицини, вчителя Рейки традиційної школи Usui Shiki Ryoho, директора та засновника терапевтичного діагностичного центру «Дерево Здоров’я».

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА ПРИЙОМ ВЖЕ ВІДКРИТО І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ!
Кількість місць обмежена.

З усіх питань звертайтесь до організаторів:

+38 (096) 299 27 93
+38 (063) 888 40 09
+38 (066) 242 83 33

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • RIPA
  • Здоров'я
  • Події
  • Консультації Доктора Шераба і Пеми Бхуті в Києві