Розклад практик на червень 2020

Розклад практик на червень 2020 (живі зустрічі та онлайн)

З великою радістю повідомляємо, що ми відновлюємо спільну практику по суботах.

АДРЕСА:
мала зала студії KWI (Kiev Wellness International) на Паньківскій, 7 (Микільсько-Ботанічна, 14/7)
Вхід у двір і далі по вказівникам.
Найближче метро − Університет або Льва Толстого.
Тож, в червні кожну суботу:
9:00 Лха Санґ
10:00 практика Будди Медицини
Запрошуються всі бажаючі!

05 червня, в п’ятницю, в день повного місяця, святкуватиметься Саґа Дава Дучен – найважливіший день в тибетському буддизмі, в який відзначається три головних події в житті Будди Шак’ямуні: Народження, Просвітлення і Парінірвана Будди.
В цей день запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у ритуалі викупу життів живих істот – Цетар. Порятунок життя живих істот – найвищий прояв співчуття і щедрості в дії. Ми будемо рятувати маленьких рибок, приречених стати наживкою, від болісної смерті. Благословеннями від духовної практики закладемо причини для більш високих і щасливих майбутніх перероджень. Така активність найкращим чином сприяє розвитку люблячої доброти і співчуття – суті Духовного Шляху. Кармічними наслідками практики є набуття довгого життя, доброго здоров’я і благополуччя. Цю практику можна проводити для своїх близьких і навіть померлих. В практиці можуть брати участь всі бажаючі.
Зустрічаємося об 11:30 біля входу на рибальський ринок (м. Дніпро). Також ви можете приєднатися дистанційно – до 4 червня включно відправити на картку 4149 6293 1377 6296, Тихонова С., з формулюванням «некомерційний переказ особистих коштів» гроші, на які ми закупимо рибок. Також напишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., своє ім’я та імена тих, кому хочете присвятити заслуги від проведення практики. Контактний телефон – 0962992793, Станіслава.

Розклад онлайн практик Ріпа України на червень:

Враховуючи епідеміологічну і транспортну ситуацію, в червні місяці ми продовжуємо спільні онлайн практики в вечірній час в сприятливі дні.
Для того, щоб приєднатися до нас, вам потрібно у відповідний час перейти за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/6521558598
Можливо, вам буде необхідно встановити програму Zoom, також ви можете приєднатися до трансляції в вашому браузері.

01 червня, понеділок
День Ґуру Рінпоче, 20:00 Практика Сердечна сутніть Ґуру Рінпоче, Захисники, Цоґ (Олена Білан)

15 червня, понеділок
День Дакіні, 20:00 Практика Єше Цоґ’ял, Захисники, Цоґ (Олена Білан)

20 червня, субота
День Захисників Дхарми, 20:00 Практика Дордже Дроло, Захисники (Олена Білан)

28 червня, неділя
День Будди Медицини, 20:00 Практика Будди Медицини, Захисники (Слободська Ірина)

30 червня, вівторок
День Ґуру Рінпоче, 20:00 Практика Сердечна сутніть Ґуру Рінпоче, Захисники, Цоґ (Олена Білан)

Важливо: Для участі в практиках Єше Цоґ’ял, Сердечна Сутність Ґуру Рінпоче, Дордже Дроло та Гесар Драла необхідно отримати посвяту (Лунґ) від Лами. Останній раз всі ці Лунґи дарувались Лунтрулом Рінпоче на буддійских Ученнях в серпні-вересні 2019 року.

Якщо ви або ваші близькі захворіли і потрібна молитовна допомога напишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. листа, в якому укажіть ім’я людини, якій потрібна допомога. Зібрані імена людей ми зачитуємо в час проведення практики Будди Медицини і присвячуємо їм заслуги від практики.

Підношення на оренду залу та розвиток громади вітаються

карта Приватбанку 5169 3305 1456 4282 (Ульянова В.П.) − карта-ключ до рахунку організації. У призначенні переказу необхідно вказати: “добровільна пожертва”

Дати проведення, анонси практик, зміни в розкладі  і багато іншого на наших сторінках в facebook:

https://www.facebook.com/ripa.ukraine 

https://www.facebook.com/groups/buddha.in.ua