Зимовий ретрит з Ньондро - попередніх практик на буддійському шляху Ваджраяни, з Ґ'єтрулом Джіґме Рінпоче

Зимовий ретрит з Ньондро - попередніх практик на буддійському шляху Ваджраяни, з Ґ'єтрулом Джіґме Рінпоче

27 - 31 грудня 2020 року

Зареєструйтесь тут

Організатор: Міжнародний Центр Ріпа (RIC), Швейцарія

Форма проведення: онлайн, через Zoom

Контакти: Бегонія, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Телефон: +41 (0) 31 984 0355.

Ньондро, або попередні практики, - це основа і вхід у всі практики тибетського / ваджраянського буддизму. Він складається із загальної та надзвичайної частин. Загальна частина називається так, оскільки її поділяють традиції Теравади, Махаяни та Ваджраяни. Він складається з чотирьох думок, які відвертають розум від сансари, а саме: труднощі пошуку дорогоцінного людського життя, смерть та непостійність життя, вади сансари та карма, або принцип причинно-наслідкових зв’язків. Усвідомлюючи це, наш розум залишається в стані, в якому ми можемо практикувати глибше та достовірніше; більш того, інтеграція цих поглядів у наше повсякденне життя допоможе нам проживати кожну мить із всією яскравістю її унікальності.

Цей ретрит адресований усім студентам, які практикують в традиції Лінії Ріпа; це унікальна можливість отримати дорогоцінні Вчення, настанови та вказівки безпосередньо від Ґ’єтрула Джіґме Рінпоче. Це спосіб або почати, або закріпити нашу практику, незалежно від частини Ньондро, яку ми накопичуємо на даний момент. Для тих, хто вже закінчив свою практику Ньондро, це стане дорогоцінним нагадуванням про цей повний і унікальний шлях до Просвітлення.

Також він адресований всім, хто бажає вступити та розвинути свою відданність на шляху Ваджраяни буддизму.

Надзвичайні або спеціальні попередні практики належать до традиції Махаяни і допомагають очистити наше тіло, мову і ум, через накопичення простирань, Прихисток у Трьох коштовностях, пробудження Бодгічітти, начитування мантри Ваджрасаттви для очищення негативних вчинків, Підношення мандали для накопичення заслуг та практику Ґуру-Йоги, в якій наш розум може насправді досягти найвищої реалізації розкриття своєї істинної природи.

Завдяки цьому багато досвідчених майстрів визнають Ньондро найважливішою та найповнішою практикою. Незважаючи на те, що це ворота до подальших практик етапів зародження та завершення, її слід розглядати не просто як щось, що потрібно пройти, як засіб дістатись деінде, а як цілісний шлях до Просвітлення.

Умови участі: Прихисток у Трьох коштовностях.

Графік Учень, Київський час

Лхасанг (трансляція з RIC) 08:00 – 09:00

Особисте або групове накопичення вдома або у вашому місцевому центрі Ripa 09:00 - 11:30

Учення з Джіґме Рінпоче 12:00 - 14:30

Час їжі / особиста практика

Учення з Джіґме Рінпоче 15:30 - 17:30

Особисте або групове накопичення вдома або у вашому місцевому центрі Ripa 18:00 - 19:30

Захисники (трансляція з RIC) 20:30 - 21:30

Підношення за Учення:

Організатори хотіли зробити ці вчення доступними для якомога більшої кількості людей. Для цього є три різні типи пожертв на навчання:

Благодійне (учасники, що можуть дозволити собі заплатити трохи більше та компенсувати тим, хто зазнає фінансових труднощів): 240 швейцарських франків.

Звичайне: 190 швейцарських франків.

Знижене (учасники, що перебувають у фінансових труднощах з країн з нижчим рівнем життя): 120 швейцарських франків.

Ви можете внести пожертву, яка найбільше відповідає вашому бюджету та вашій ситуації!

Посилання Zoom буде надіслано учасникам за кілька днів до початку Учень.

  • RIPA
  • Лінія Ріпа
  • Міжнародні події
  • Зимовий ретрит з Ньондро - попередніх практик на буддійському шляху Ваджраяни, з Ґ'єтрулом Джіґме Рінпоче