Медитація Усвідомленності РІПА – традиційний новорічний ретрит в Швейцарії

Запрошуємо в Міжнародний Центр Ріпа в Швейцаріі взяти участь у програмі Г’єтрула Джигме Рінпоче RIPA AWARENESS MEDITATION Початок – 27 грудня, 2019 16:00,

Початок – 27 грудня, 2019 16:00, Закінчення -2 січня 2020 17:00

Це тижневий новорічний ретрит у тиші, на якому ми зможемо заглибитися у медитацію усвідомленності під керівництвом дорогоцінного Вчителя.

Уважність та усвідомленність працюють разом, щоб ми могли сприймати життя просто таким, як воно є. З цієї точки зору життєві ситуації не розглядаються як те, що треба відкинути або те, чому треба потурати, а скоріше як живлення обізнаності та уважності. Внаслідок цього навіть депресія і хвилювання, що продовжуються в житті, стають самим об’єктом медитації!

У ході цього ретриту Рінпоче розкриє і проведе учасників через ключові елементи, які допомагають нам у цьому процесі. Зібрані в програмі Медитації Усвідомленності Ріпа методи, ведуть через буддистські інструменти Шаматхи – тисячолітньої методики дихання, що допомагає розвинути розумове заспокоєння – і вводять аспекти медитації Віпассани, або проникаючого бачення, що звільняють розум від концептуальних побудов.

Подробиці – на сайті Міжнародного центру Ріпа: http://ripa-international.com/program/winter-retreat-2018-2019-with-dungsey-gyetrul-rinpoche/

  • RIPA
  • Лінія Ріпа
  • Міжнародні події
  • Медитація Усвідомленності РІПА – традиційний новорічний ретрит в Швейцарії